Współpraca

  1. COACHING

Towarzyszę kobietom w odzyskaniu mocy. Towarzyszę w powrocie do równowagi. Pomagam ogarnąć chaos w życiu prywatnym, zawodowym i artystycznym.

Jakie są osoby, którym towarzyszę w ważnych życiowych zmianach? Na pewno odważne! Przyglądanie się swojemu życiu, wprowadzanie zmian, mierzenie się z niekoniecznie miłymi odkryciami na swój temat – to na pewno wymaga odwagi. Odwagi też wymaga przyjęcie informacji, jaką się jest wspaniałą osobą, odkrycie swoich mocnych stron, zaakceptowanie siebie. Gotowa?

Jesteś kobietą, która chce żyć w zgodzie z sobą?
Jesteś artystką/projektantką/kreatorką/prowadzisz twórcze życie?
A może jesteś osobą wyjątkowo wrażliwą (ang. HSP – Highly Sensitive Person)?

Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci we wprowadzaniu ważnych dla Ciebie zmian w życiu prywatnym, zawodowym i artystycznym.

Spotkania ze mną są tak skuteczne, ponieważ indywidualnie dobieram metody pracy dla moich klientów, w zależności od tego, czego potrzebują i jaki mają cel przed sobą. Łączę coaching z Racjonalną Terapią Zachowania, czyli zmianą ograniczających przekonań. Moim zdaniem takie połączenie jest bardzo skuteczne. Stawiam na dobry humor i zabawę. W swojej pracy korzystam z kredek, flamastrów, kart Dixit… Nie ma miejsca na nudę!

Spotkanie trwa do 75 minut. Najlepsze efekty daje 6-8 spotkań, chociaż często jedno-dwa spotkania są w zupełności wystarczające. Z klientami z Polski i z zagranicy spotykam się w gabinecie w Krakowie lub on-line. Możemy także spotkać się w Twoim ulubionym miejscu.

Prowadzę coaching dla artystów i projektantów, coaching kariery i coaching dla kobiet chcących żyć w zgodzie z sobą – Prawdziwa Ty.

 

       2. WSPÓŁPRACA Z BIZNESEM

Drugim obszarem mojej pracy jest tworzenie/dostosowywanie narzędzi coachingowych do pracy z klientami innych branż (np. kosmetologia), by coaching dotarł do jak największej ilości osób. Wraz z Bożeną Społowicz dostosowałam „Koło życia” do potrzeb pracy Skin Coacha i tak powstało „Koło skóry”. Znalazło się ono w wydanej 15 lutego 2017r. książce „Skin Coach”. Obecnie pracuję nad narzędziem dla roztańczonej Anny Protas.

Zapraszam do współpracy

Joanna Groszek
coaching@wspanialaty.com