Opinie

Moja wiedza, kompetencje oraz doświadczenie pozwalają mi na swobodne podążanie za klientami i towarzyszenie im w osiąganiu celu i w ważnych życiowych zmianach – z sukcesami! Zapraszam do przeczytania opinii.

„To ogromna przyjemność móc pracować nad sobą z takim coachem:). Spokój ale i inwencja, olbrzymie zdolności do dostosowywania sesji do konkretnej osoby a nawet nastroju w danym dniu. Łatwość w nawiązywaniu „mentalnego” kontaktu. To tylko niektóre zalety Joasi. Gorąco polecam”.
Agnieszka – właściciel firmy

„Joasia- doskonały coach, mądra i skupiona na drugiej osobie. Wielka przyjemność współpracować z Tobą. Polecam!”
Barbara

„Co tu dużo gadać, bardzo sobie cenię kontakt i współpracę z Joanną i uważam ją za najlepszego coacha ze wszystkich mi znanych! Słucha uważnie, zadaje trafne pytania, nie sugeruje, nie narzuca, a już broń Boże, nie twierdzi, że wie lepiej. Nie ma gotowych odpowiedzi, rozwiązań jest wiele. Joasia inspiruje. Pomaga znaleźć, otworzyć okno, za którym rozciąga się nowy nieznany dotąd pejzaż. I można ruszać w drogę!  :-)”
Kinga – artystka malarka

„Asia jest wspaniałym coachem. Jest osobą życzliwą, nieoceniającą, niepoganiającą w trakcie rozmowy. Już od pierwszych chwil wyczuwa się, że jest to osoba której można zaufać. Asia przez cały proces dopingowała mnie, swoimi trafnymi pytaniami pomogła mi zrozumieć co jest dla mnie w życiu ważne. Jestem również pod wrażeniem lekkości z jaką przychodziło jej zawsze tworzenie dla mnie ćwiczeń coachingowych – czy to pracy z ciałem, rysunkiem, wizualizacją. Na koniec każdej sesji otrzymywałam również od Asi karteczkę z zapiskami z naszej rozmowy. Muszę przyznać, że często do tych informacji wracałam i pomagały mi one w wytrwaniu w swoim celu. Jeśli szukacie profesjonalnego coacha, to Asia będzie świetnym wyborem!”
Ewa

„Doceniam otwartość i pomysłowość, dzięki temu sama miałam większą chęć na odkrywanie tego, co powinno zostać odkryte, a wyniki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Oprócz profesjonalizmu i ogromnej wiedzy Asia posiada również umiejętność rewelacyjnego prowadzenia samych spotkań. Wcześniej założony czas upływa aż zbyt szybko, a zakończenie każdego ze spotkań owocuje nowymi informacjami, często zaskakującymi”.
Karolina

„Dzięki spotkaniom z panią Joanną udało mi się odkryć jak naprawdę chciałabym aby wyglądała moja ścieżka kariery. Atmosfera panująca podczas sesji jest tak relaksująca i przyjazna, że godzina mija niepostrzeżenie a ja wychodzę z poczuciem spokoju i pewności, że dam sobie radę. Szeroki wachlarz metod stosowany przez panią Joannę pozwala spojrzeć na sytuację z kilku perspektyw i znaleźć sposób pracy najbardziej odpowiedni dla nas. Szczególnie zapadła mi w pamięć praca z kartami DIXIT. Polecam spróbować!”
Agata

„Pani Joanna to osoba przejawiająca bardzo dużą cierpliwość, potrafiąca z łatwością stworzyć atmosferę życzliwości. Cenię sobie rozmowy z panią Joanną, ponieważ bardzo pomogły mi w usystematyzowaniu planu działania, dzięki czemu zyskałam większą motywację i świadomość swojego postępowania. W bardzo krótkim czasie domknęłam wcześniej rozpoczęte zadania. W ciągu kilku dni od ostatniego spotkania dostałam wymarzoną pracę”.
Andżelika

„W czasie pracy z klientem Joanna jest zaangażowana, jest uważna i skupiona; proponuje ćwiczenia wspomagające proces. Czułam się wysłuchana i zrozumiana”.
Beata

„Najważniejszą korzyścią ze spotkania było odnalezienie poszukiwanego przez mnie celu związanego z moim życiem zawodowym i motywacja do pracy nad osiągnięciem go. Asia jest osobą niezwykle sympatyczną, potrafi uważnie słuchać, ma dużo świetnych pomysłów, stosuje ciekawe metody coachingowe. Spotkania z nią są bardzo inspirujące i pomagają w odnalezieniu jak i urzeczywistnianiu wyznaczonych celów”.
Jola

„Coaching to znakomita okazja do konfrontacji z samym sobą, spotkania ze swoim „ja” (dla niektórych osób być może po raz pierwszy w życiu). To doświadczenie nie do przecenienia, ponieważ prowadzi do refleksji nad własnym życiem i do postawienia fundamentalnego pytania o cel. Pytania zadawane przez coacha (a także jego empatia) sprawnie prowadzą uczestnika przez cały ten proces. Jeśli podejdzie się do coachingu z otwartym umysłem i chęcią zmiany, wiele się zyska. Tak było w moim przypadku”.
Katarzyna

„Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze. Skłoniły mnie do myślenia o powodach trudności znalezienia pracy. Następnie zmotywowały mnie do znalezienia celu, intensywnego działania i ostatecznie znalezienia pracy”.
Katarzyna