Listy do Ciebie

Może to, co myślisz na swój temat, nie jest prawdą?

Witam Cię serdecznie!

W dzisiejszym liście będzie o myśleniu. O myśleniu o sobie. W jednym z poprzednich listów pisałam, że nie do końca możemy wierzyć naszym myślom. A przynajmniej ja nie mogę – Mediolan nie jest stolicą Włoch. Jak myślałam. Dziś będzie o myślach, przekonaniach i o zmianie. Wiesz, że masz w sobie wielką MOC zmiany przekonań na własny temat? Wiesz, że masz wielką moc zmiany myśli na własny temat?

Czytaj dalej Może to, co myślisz na swój temat, nie jest prawdą?

Niezwykła praca umysłu – na podstawie zupy ogórkowej

Witaj, hej! Dziś z okazji Tłustego Czwartku będzie u mnie kulinarnie. Nie, nie o pączkach, oponkach i chruście. O zupie! Przypomniała mi się dziś historia o tym, jak po raz pierwszy w życiu zrobiłam zupę ogórkową. Nie jest to nic niezwykłego. Niezwykłe jest to, czemu nie zrobiłam jej wcześniej. A wszystko działo się rok temu.

Czytaj dalej Niezwykła praca umysłu – na podstawie zupy ogórkowej

Jesteś wystarczająca

Witam Cię serdecznie!

Dzisiejszy list zacznę cytatem – komentarzem:

„Piękny i wspaniały tekst. To chyba najważniejsza miłość, którą tak ciężko jest obdarować samego siebie. Sama mam problemy z poczuciem własnej wartości. Teraz po przeczytaniu kilku mądrych książek oraz tego post jestem już mądrzejsza, zaczynam lubić siebie i akceptować taką jaką jestem. Szukam swojej ścieżki w życiu i wiem, że w końcu ją znajdę a do tego czasu pokocham siebie na nowo, tak jak rodzic, który kocha bezwarunkowo swoje dziecko”. Justyna

Rok temu z okazji Walentynek napisałam tekst, który poruszał ważny temat. Pojawiły się pod nim piękne i ważne komentarze. Przekonałam się, że to temat bliski wielu kobietom.
Temat jest wciąż aktualny, a Walentynki to idealny czas, by mu się przyjrzeć. Zapraszam Cię serdecznie i jestem ciekawa Twojej opinii.

Czytaj dalej Jesteś wystarczająca

Wewnętrzne „must have” każdej kobiety

To, o czym dziś piszę, chodzi za mną od jakiegoś czasu. Poprzez tematy poruszane przez klientki na sesjach, poprzez książki i artykuły, które czytam, przez filmy, rozmowy z bliskimi osobami. O co chodzi? O poczucie własnej wartości. No tak. I chciałam Ci dziś powiedzieć, że jesteś wspaniała. Tak, wiem, słyszałaś to już wiele razy, to takie coachingowe i amerykańskie, no i w ogóle nie masz ochoty o tym czytać, po co w ogóle tracić czas na pisanie o tym, pani psycholog zajmij się pani swoim życiem. Nie masz teraz czasu na bzdury w stylu „wszystko możesz”, „yes you can”, „sky is the limit”. Dasz mi jednak szansę? Czytaj dalej Wewnętrzne „must have” każdej kobiety