O mnie

Jest 2014 rok i biorę udział w warsztatach z  tworzenia mapy marzeń. W moim domu trwa remont, więc na mapie wyklejam m.in. sofę i domalowuję fotel – remonty potrafią zmęczyć! Mojej mapie przygląda się Dominika i jest dla niej jasne,  że to oznacza przytulny gabinet, w którym będę pracować. Wow! Olśnienie! Tak właśnie, od tych warsztatów, zaczęłam prowadzić indywidualne spotkania, a później warsztaty.

Nazywam się Joanna Groszek, jestem psychologiem, coachem i trenerką, a także osobą wysoko wrażliwą. Tematyką rozwoju osobistego zajmuję się od ponad 10 lat.
Na co dzień prowadzę spotkania w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie mam przyjemność pracować z artystami i projektantami. Pracuję zgodnie z etyką zawodu psychologa.

W swojej pracy kieruję się słowami Carla Rogersa:
Humans’ ability to grow is infinite … when they feel safe”, z którymi zgadzam się w pełni.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jestem certyfikowanym coachem (ścieżka ACSTH ICF certyfikat).

Lubię śmiać się, tańczyć, podróżować, smakować dolce far niente, robić coś po raz pierwszy, np. jechać motocyklem. Napisałam książkę dla dzieci „Fakir i Stefan”. Kocham sztukę!

Joanna Groszek
coaching@wspanialaty.com